PASSAT

Kiedy samochód traci stabilność, a z podwozia wydobywają się donośne dźwięki, może to oznaczać awarię układu zawieszenia. Usterce najczęściej ulegają podstawowe elementy, które odpowiadają za tłumienie drgań i usztywnienie konstrukcji pojazdu. Prezentujemy wymienne tuleje poliuretanowe do Passata, które poprawią stabilizację samochodu, usuną stu...

Kiedy samochód traci stabilność, a z podwozia wydobywają się donośne dźwięki, może to oznaczać awarię układu zawieszenia. Usterce najczęściej ulegają podstawowe elementy, które odpowiadają za tłumienie drgań i usztywnienie konstrukcji pojazdu. Prezentujemy wymienne tuleje poliuretanowe do Passata, które poprawią stabilizację samochodu, usuną stukot i przywrócą bezpieczne prowadzenie auta. Poliuretan to świetny materiał na tuleje zawieszenia. Odznacza się wysoką twardością, a także elastycznością, która przekłada się na wytrzymałość i trwałość. Oferujemy pojedyncze poliuretanowe tuleje do Passata, jak również całe zestawy zarówno do zawieszenia przedniego, jak i tylnego. Wśród naszych produktów znajdą Państwo części, które są kompatybilne z ośmioma generacjami Passata: B2, B3/B4 oraz B3/B4 Syncro, B5, B5 4x4, B6, B7, CC. Zastosowanie poliuretanowych tulei w samochodzie w sposób odczuwalny zwiększy precyzję prowadzenia pojazdu. To główny powód, dla którego materiał ten cieszy się pozytywnymi opiniami.

Więcej

PASSAT Jest 26 produktów.

Podkategorie

  • B2 1981-1987
  • B3/B4 1988-1993
  • B3/B4 SYNCRO
  • B5 1996-2005

    Precyzja prowadzenia samochodu w dużym stopniu zależy od stanu zawieszenia. Wpływa ono nie tylko na przyjemność jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dobra stabilność pojazdu, jego usztywnienie i tłumienie wstrząsów w dużej mierze zależy od stanu technicznego tulei, która ma za zadanie izolowanie wahacza. Polecamy specjalnie zaprojektowane tuleje poliuretanowe tylnej belki do Passata B5, który produkowany był w latach 1996-2005. W bardzo dobrym stopniu stabilizują one zawieszenie i sprawiają, że naprężenia nie oddziałują tak mocno na układ. Poliuretan to gwarancja precyzji prowadzenia samochodu, a także imponujące parametry dotyczące wytrzymałości i odporności. Wykonane z poliuretanu tuleje tylnej belki do Passata B5 cechują się podwyższoną twardością. Dzięki temu samochód na dłużej zachowa usztywnienie i niezakłóconą pracę zawieszenia. Oferujemy pojedyncze produkty, jak i elementy występujące w zestawach. Otrzymują Państwo możliwość zakupu nie tylko części do tylnej belki, ale także elementy przedniego zawieszenia tego modelu.

  • B5 4x4 1996-2005
  • B6 2005-2010
  • B7 2010-2014
  • CC 2008-2012
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów