Amortyzator Ironman 24745FE Zobacz większe

Amortyzator Ironman 24745FE

Przed zamówieniem prosimy o wcześniejszy kontakt celem sprawdzenia aktualnej dostępności towaru

Amortyzator przedni olejowy+2"  Gwarancja 3 lata lub 60 tyś km. 

Więcej szczegółów

575,00 zł

Więcej informacji

Amortyzator przedni olejowy+2"  Gwarancja 3 lata lub 60 tyś km. 

Średnica tłoka 41 mm, duża ilość oleju i masywna powierzchnia tłoka pozwala na większą przepustowość oleju. Dzięki temu, amortyzator jest lepiej chłodzony i zachowuje lepkość oleju nawet w najtrudniejszych warunkach.

4 stopniowy układ zaworów w trakcie kompresji oraz 5 stopni podczas odbicia, gwarantuje precyzyjne tłumienie poczynając od najmniejszego falowania, a na największych uderzeniach kończąc. Wytrzymała dwururowa konstrukcja. Wysokiej jakości Niemiecki olej  Fuchs.

IRONMAN jest Australijską firmą produkującą wzmocnione zawieszenia do samochodów terenowych od przeszło 50 lat. Produkty zawieszenia Ironman 4x4 zostały stworzone w najbardziej wymagającym terenie na świecie w Australii.

Zawieszenie Ironman 4x4 to najlepszy wybór amortyzatorów, sprężyn oraz resorów do samochodów 4x4, przeznaczonych zarówno do jazdy po drogach, jak i w terenie. Niezależnie od tego, czy używasz swojego pojazdu 4x4 jako samochodu na co dzień, czy do jazdy w terenie, Ironman dostarcza elementy zawieszenia, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo, a przede wszystkim poprawę własności terenowych pojazdu. posiadają bardzo odporne na uszkodzenia tuleje, zapewniające długą żywotność i większą elastyczność.

Dane techniczne

Numer katalogowy24745FE
Mocowaniekolumna